Medycyna estetyczna - Poznań, tel. 607 299 552

Medycyna estetyczna powstała z myślą o tym, że każdy człowiek może czuć się pięknie i młodo i to nie tylko duchem, ale również ciałem. Proponuję Państwu usługi z zakresu medycyny estetycznej w najlepszym wydaniu. Prowadzony przeze mnie gabinet to wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście do pacjentów i kompetencje, które poszerzane są nieustannie. W każdym przypadku jestem w stanie zaoferować nie tylko najkorzystniejsze, ale jednocześnie najbardziej skuteczne rozwiązanie.

Medycyna estetyczna – co to takiego? Terminem tym określa się działania, które za cel stawiają sobie nie tylko profilaktykę, ale również zmniejszanie niedoskonałości, które pojawiają się na skórze i całym ciele. Jest to dział medycyny, który skutecznie niweluje zmiany powstające na skutek upływu lat oraz radzi sobie doskonale z nadwagą, trądzikiem,cellulitem, rozstępami, żylakami, łysieniem, nadmiernym owłosieniem czy pękającymi naczynkami.

Mój gabinet dermatologiczny to gwarancja, że medycyna estetyczna okaże się w danym przypadku skuteczna. Dokładając wszelkich starań, aby w mieście takim jak Poznań oferować usług najwyższej klasy, proponuję nowoczesne metody działania, które zostają doskonale dobrane do danego przypadku. Innowacyjne, nowoczesne urządzenia zapewniają najlepsze wyniki leczenia. Pracuję na najlepszym, a zarazem najskuteczniejszych preparatach, wśród których znalazły się między innymi botoks, sculptra oraz kwas hialuronowy.

Zapewniamy konsultację w Poznaniu, aby zdecydować się na najlepsze metody, które zawsze dobrane zostają indywidualnie. Dzięki temu każdy może poczuć się pięknie, atrakcyjnie i młodo.

Dermatologia estetyczna

Nie wszystkie problemy skórne mają stan chorobowy i wymagają leczenia. Czasem są takie, które wiążą się z estetyką. Dermatologia estetyczna pozwala skutecznie zwalczyć właśnie takie dolegliwości. W jej zakres wchodzą działania, które mają na celu nadaniu skórze bardziej estetycznego wyglądu. Dzięki temu po udanych zabiegach – a tylko takie są wykonywane w tym gabinecie – można poczuć się pięknie, młodo oraz w zgodzie z aktualnymi trendami panującymi w społeczeństwie.

Współczesna dermatologia estetyczna - z możliwości której korzystamy - daje naprawdę duże możliwości. Dzięki niej można skutecznie pozbyć się wstydliwych problemów, takich jak przerosłe blizny, wskazujące upływający wiek zmarszczki, nadmierne owłosienie czy też skóra, której brak jest jędrności.

Ale pamiętajmy o tym, że dermatologia estetyczna jest skuteczna tylko wtedy, gdy zabieg poprzedzony jest profesjonalnymi konsultacjami oraz badaniami, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Dzięki temu można dobrać rodzaj zabiegu, biorąc pod uwagę nie tylko specyfikę problemu, ale i oczekiwania pacjenta.

Dermatologia estetyczna ma do zaoferowania cały szereg zabiegów, które wykonywane są nie tylko profesjonalnie, ale i przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, aparatury oraz innych środków. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że oferowane tu zabiegi nie są inwazyjne, tak jak w przypadku medycyny estetycznej. Są to więc zabiegi całkowicie bezpieczne, niewymagające hospitalizacji ani znacznych ingerencji w organizm pacjenta.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby zadbać o swój wygląd, by móc poczuć się bardziej pewnym siebie. Miejscem, w którym dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować marzenia każdej potrzebującej osoby, jest Poznań. 

Medycyna estetyczna

W moim gabinecie dermatologicznym mogą Państwo skorzystać również z zabiegów medycyny estetycznej. Zajmuję się:

  • usuwaniem blizn potrądzikowych
  • wypełnianiem zmarszczek różnymi metodami (botoks, kwas hialuronowy)
  • oraz innymi zabiegami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące mojej oferty dermatologii i medycyny estetycznej –

    zapraszam do kontaktu! >>


Wenerologia

Jako wenerolog diagnozuję i leczę:

  • kiłę
  • rzeżączkę
  • chlamydię
  • inne choroby przenoszone drogą płciową